Změny image

nenetus--Změny imageČasto kolem nás slyšíme slovo image. Už je to tady delší dobu a mnoho lidí, hlavně těch starších neví, co to vlastně znamená. Co to tedy je? Z angličtiny je to v překladu představa či obraz (vizuální). V češtině se toto slovo používá především jako odborný termín pro celkovou úpravu osobnosti. Každý člověk občas potřebuje změnu, a když ji na sobě samém dokáže nějak udělat, tak je vždycky rád.

Shrnutí produktu
změna
nový člověk
přijatelná cena
nové šaty
nové vlas

Image jinak

Image může fungovat i na základě reklamy. Nejčastěji je to vidět u politiků. Usmívají se někdy až příliš křečovitě, z různých plakátů a billboardů. Slibují na nich tzv. hory doly tím stylem, že nikdo Vám voličům neslíbí tolik jako oni. Takto můžeme definovat politickou image.

Marketing

Změna image je svým způsobem i marketingový, potažmo komerční tah. Jen si to představte. Máte dlouhá léta jeden výrobek beze změny, který ale lidé přestávají kupovat nebo mít o něj zájem. Jakmile se ale změní třeba jen barva nápisu nebo barva obalu, tak u lidí se okamžitě zvedne masa zájmu. Takto funguje změna image jako komerční či marketingový tah.

Vlasy

Vlasy, ty jsou ozdobou každé z žen. Příklad-dívka se narodí jako brunetka. Jako malé holčičce jí to nijak nepřijde zvláštní, nevadí jí to. Přechodem do puberty jí to rázem přejde. Začne na vlasech vidět všechno možné a rozhodne se, že se přebarví na blondýnku. Svou zásadní roli v tom může sehrát i to, že kluci tzv. letí na blondýnky, tak se zkusí stát právě tou blondýnkou. Ještě k tomu malý dodatek-není pravda, že muži letí více na světlovlasé ženy než na brunety, to je jenom taková hloupá pověra.

Oblečení

Oblečení, tak tady je možno plno změň image. Je několik stylů, jak se ženy oblékají. Některé jsou velmi usedlé, tak tady se změnami image Brno a Bratislava opatrně. Těžko budete předělávat ženu, která je introvertní. To se Vám spíše podaří u extrovertky.

Známí lidé

Změny image, co se týká oblečení, podstupují muži málokdy. To jedině snad umělci a sportovci. Když jsme u sportovců-tak Ti mění často účesy. Každou chvíli hlavně u fotbalistů vidíte na hlavách kohouty, číra a kdovíco všechno ještě. Fotbalisti také bývají často tetovaní. To zavedl s největší pravděpodobností masově anglický fotbalista David Beckham, který si na sebe nechal vytetovat jména svých momentálně čtyř dětí.

tiverylucky--Změny imagePříběh

Hezký den. Já teda se zúčastnila jakoby proměny v jednom malém kadeřnictví, bylo to takové soukromé, jen účes a líčení, ale ta proměna všech byla neuvěřitelná. Kadeřnice mi tedy silně změnila účes a na melíry je jedinečná. A dá se říci, že za pakatel. Dodnes tam chodím a už nejen já, ale většina mých známých. Takže se dá najít někdo, kdo si pohraje.

Aktualita-rozšíření služby

V dnešní době se vyrojilo i spousta doplňkových služeb na změny image. Jednou z rozšíření služeb je pedikúra a manikúra. Je zde možnost i občerstvení a také diváků. Například jedna kamarádka, která Vás ohodnotí a možná i poradí.

Otázky a odpovědi

Je to drahá služba?
Ne.

Existují i množstevní slevy?
Ano.

Jsou i tzv. balíčky?
Ano.

Dá se to darovat jako zážitek?
Ano.

Změní mi i líčení?
Ano.

Fotografie publikována se svolením nenetus / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením tiverylucky / FreeDigitalPhotos.net

Leave a Reply