Morální dilema muže a praktické dilema ženy

imagerymajestic--Morální dilema muže a praktické dilema ženyVětšinou chce svými fotkami podarovat žena muže. Vřelé přijetí obdobného překvapení však závisí na zásadách a morálním přesvědčení zástupce silnějšího pohlaví. Dívky, nenechte se zmást předsudky – váš přítel – zarytý křesťan se kupříkladu nadchne, zatímco u jinak bohémsky žijícího volnomyšlenkáře narazíte na neviditelné hranice.

 

Pravděpodobně budete muset muže oťuknout opatrnými otázkami, pokud tedy spontánně nemluví o přání vlastnit vaše fotografie (ano, stává se to velmi často).Na druhou stranu si musíte dobře uvědomovat, v jakém stavu se váš vztah nachází. Pokud totiž existuje byť i nepatrná šance rozchodu, hrozí vám šílená pomsta od zhrzeného partnera. S kompromitujícími fotografiemi vám může neuvěřitelně ztrpčit život.

I když ho samozřejmě okolí odsoudí, vám už to příliš nepomůže. V podobných situacích se dokonce vedly soudní spory. Nechtěl bych tu posuzovat vztah či úsudek lidí, jen nabádám k jisté opatrnosti. Velká většina mužů by se k takovému chování jistě nikdy nesnížila.

 
Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

 

Leave a Reply